Наша мета
здоров'я та повноцінне
життя пацієнтів

Розробляючи нашу продукцію, ми прикладаємо великі зусилля для забезпечення безпеки здоров'я пацієнтів. Ми стежимо за всіма інноваціями у сфері дентальної імплантації, але використовуємо технології тільки перевірені часом та численними
випробуваннями.

6 фактів на користь імплантації
Швидке встановлення
Встановлення одного імплантату в середньому займає від 30 хвилин до години в залежності від стану пацієнта
Процедура встановлення...
Безболісність
Застосування сучасної анестезії не тільки повністю виключає будь-який прояв болю при імплантації, але і ніяк не впливає на ваше здоров'я. Після закінчення процедури ви зможете продовжувати займатися своїми справами.
Повноцінна заміна зубу
Новий штучний зуб відчувається, функціонує і виглядає як природний здоровий зуб.Форма імплантату має форму кореня зуба. Завдяки цьому навантаження будуть розподілятися також рівномірно, як і на здоровий зуб.
Збереження кістки
Наявність імплантату не дозволить сусіднім зубам зміщуватися в сторону відсутнього зуба, а також в цьому місці запобіжить зменшення обсягу кістки.
До чого призводить тривала відсутність зубу?
Матеріали
Сплав титану Ti-6Al-4V, з якого виробляються імплантати Implife, а також ортопедичні компоненти з фторопласту, на сьогоднішній день є найкращими матеріалами для сумісності з живими тканинами та з клітинами кістки.
Про продукцію Implife...
Довговічність
Сьогодні імплантація є самим довговічним і надійним способом протезування. Абсолютна більшість коронок здатні служити близько 25 років після проведення операції.